Tel:0212 592 88 88

Biz Kimiz

    Home / Biz Kimiz

Kas 19, 2015

0

Biz Kimiz

Fatih Baymak Servisi uzun yıllardır hizmet sunan öncü ve lider firma olarak huzurlarınızda bulunmaktadır. Kombi ve klima alanında geniş hizmet yelpazesi ile hizmet sektöründe yer alan firmamız her zaman başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplamış bir firmadır. Biz Kimiz ; Sağlamış olduğumuz çözümler ile kullanıcısının yanında bulunan ve bu yönde çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız uzman teknisyenleri ile sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. Firma olarak vermiş olduğumuz servis imkanları ile kombi ve klima kullanıcılarının her daim ilk tercihi olmuş ve olmaya da devam etmekteyiz. 1994 yılından bu yana göstermiş olduğumuz hizmetlerde her daim hızlı ve kaliteli servisi kullanıcılarımıza sunduk.

Fatih Baymak Kombi ve Klima Servisi olarak her zaman çalışanlarımızın ve bizlerin önceliği siz kullanıcıların memnuniyeti olmuştur. Vermiş olduğumuz çözümler ile kullanıcıların yaşamış olduğu kombi ve klima cihazlarında oluşan arızanın giderilmesi ve sunulan hizmetin kaliteli ve garanti kapsamında yapılması servisimizin tercih edilmesinde etken faktördür. Biz Kimiz ; Firmamız bünyesinde çalışan teknik kadromuz her biri işinin ehli olan kişilerden oluşur. Hepsi alanında uzman olan teknisyenlerimiz ile sizlere gün boyu servis hizmeti vermekteyiz. Kullanıcıların servisimize her zaman ulaşabilmesi için çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 çalışmakta ve sizlerden gelen talep ve istekler doğrultusunda hareket etmektedir. Çağrı merkezi ekibini oluşturan arkadaşlarımızın hepsi deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlerden gelen telefonların karşılanması ve beklentileriniz doğrultusunda adreslerinize uzman teknisyenlerimiz yönlendirilir ve yaşamış olduğunuz cihaz sorunları hızlı ve kaliteli şekilde çözüme ulaştırılır.

Biz Kimiz ;  sizlere en üst seviyede servis seçenekleri sunan ve başarılı uygulamaları ile sizlerin beğenisini kazanmış bir firmadır. Bu anlamda her zaman bizlere inanan ve güvenen tüketicilere sorunsuz ve kalıcı çözümler sağlamaktayız. Ayrıca garantili hizmet sunarak yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Hizmet sonrası destek veren servisimiz her daim kullanıcısını memnun etme çabası içinde olmuştur. Fatih Baymak Servis her daim ulaşabilirsiniz.